nestandartavart05

Bīdāmie teritoriju vārti

žogi ar lāzera griešanu

PRIVĀTMĀJU GARĀŽAS VĀRTI

štaketa žogi "Aluzinc"

VĀRTI TERITORIJU VERAMIE

INDUSTRIĀLIE VĀRTI

metāla žogi

Vārti – Teritoriju Vārti veramie un bīdāmie kas piemēroti !

Ražojam montējam nodrošinām servisu 24/7

Ja vārti  ir paredzēti teritorijai, kur tiem iespējama salīdzinoši nesaudzīga ekspluatācija, veramie vārti un bīdāmie vārti spēj izturēt patiešām lielu slodzi! Šādi vārti būs piemērotākie.

SIA BALKANCOM piedāvā bīdāmu un veramu teritoriju vārtu ražošanu un uzstādīšanu. Mēs piedāvājam klientiem plašu vārtu klāstu, kas atbilst dažādu teritoriju vajadzībām un izmēriem, kā arī nodrošinām 24/7 servisu, lai nodrošinātu jūsu vārtu ilgmūžību.

Mūsu vārtu klāsts ietver dažādus dizainus un materiālus, lai klienti varētu izvēlēties tādus vārtus, kas atbilst viņu personīgajam stilam un vajadzībām. Piedāvājam arī dažādas izmēru un krāsu iespējas, lai nodrošinātu vēl lielāku elastību klientiem. Mūsu teritoriju vārti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu to izturību un drošību.

Piedāvājam arī uzstādīšanas pakalpojumus, lai klientiem nebūtu jāuztraucas par vārtu uzstādīšanu. Mūsu speciālisti strādās, lai nodrošinātu, ka jūsu vārti tiek uzstādīti pareizi un droši, un lai jūs varētu pilnībā izmantot savu teritoriju.

Turklāt mēs piedāvājam arī 24/7 servisu, lai nodrošinātu jūsu vārtu ilgmūžību. Mūsu servisa speciālisti strādās, lai nodrošinātu, ka jūsu vārti tiek uzturēti pareizi un laicīgi. Ja jums ir kādi jautājumi vai problēmas ar vārtiem, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt.

Visbeidzot, mūsu uzņēmums piedāvā arī labas cenas un augstu kvalitāti. 

Tādējādi, ja meklējat piemērotus, bīdāmus un veramus teritoriju vārtus, kas nodrošina drošību un ilgmūžību, un arī vēlaties 24/7 servisu, SIA BALKANCOM ir jūsu ideālais partneris.

Kontakttālruņi:
Rīga
tālr/fakss: (+371) 6713 7970
mob.: (+371) 2911 7424
Jelgava
mob.: (+371) 2834 0005
mob.: (+371) 2619 9007
balkancom@inbox.lv