Visu vēlmju piepildīšana – SIA “BALKANCOM” garāžu vārti un durvis

 

Garāžu vārti ir viena no lielākajām daļām visā mājā. Ātra un ērta iebraukšana/izbraukšana no garāžas, pasargāts auto un pasargātas citas telpā uzglabātās mantas no laikapstākļu ietekmes.

Izvēlies vārtus, kas ne vien ilgi kalpos, bet arī būs droši ģimenei.

Plānojot sava īpašuma uzlabošanas darbus? Jebkurš saimnieks vēlas atrast drošāko, praktiskāko un izdevīgāko piedāvājumu savām un ģimenes vajadzībām. Ieguldot savus līdzekļus privātmājā vai kādā teritorijā, ir svarīgi būt pārliecinātam par savu izvēli, ka pirkums kvalitatīvi kalpos daudzus gadus. Produkta kvalitāti un ilgo kalpošanu ietekmē kvalitatīva konstrukcijas uzstādīšana – vārtu biezums, automātikas un atsperu kvalitāte, kā arī drošības aspekti, cinkotas vai nerūsējošā tērauda detaļas, paneļu materiāls, pildījums un krāsojums – šie ir svarīgākie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties savus jaunos garāžu vārtus.

ASV 70% ģimeņu izvēlas garāžu vārtus, kas ir savienoti ar māju. Garāžu vārtus izmanto arī kā ieeju mājoklī. Latvijā šī tendence ir mazāk populāra. Lielākajai daļai namu, garāža ir atsevišķi stāvoša (nepiekļaujas mājai). Ja vārti, kas aprīkoti ar automātiku, atvieglotu ikvakara iebraukšanu, tad arī biežāk auto uz nakti novietosiet drošā, sausā, varbūt pat apsildītā garāžā, nevis pie mājas, aiz savas teritorijas vārtiem.