Visu vēlmju piepildīšana – SIA “BALKANCOM” garāžu vārti un durvis

 

Garāžu vārti ir viena no lielākākajām kustīgajām daļām visā mājā. Ātra un ērta iebraukšana/izbraukšana no garažas un  pasargāts auto un citas telpā uzglabātās mantas no laikapstākļu ietekmes.

Izvēlies vārtus, kas ne vien ilgi kalpos, bet arī būs droši ģimenei.

Plānojot sava īpašuma uzlabošanas darbus, jebkurš saimnieks vēlas atrast drošāko, praktiskāko un izdevīgāko piedāvājumu savām un ģimenes vajadzībām. Ieguldot savus līdzekļus privātmājā vai teritorijā, ir svarīgi būt pārliecinātam par savu izvēli un bez šaubām, ka pirkums kvalitatīvi kalpos daudzus gadus. Produkta kvalitāti un ilgo kalpošanu ietekmē kvalitatīva konstrukcijas uzstādīšana – vārtu biezums, automātikas un atsperu kvalitate kā arī drošības aspekti, cinkotas vai nerūsējošā tērauda detaļas, paneļu materiāls, pildījums un krāsojums. Svarīgākie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties savus jaunos garāžu vārtus.

ASV 70% ģimeņu, ar garāžu vārtiem kas ir savienoti ar māju, garāžu vārtus izmanto kā biežāk izmantoto ieeju savā mājoklī. Latvijā šī tendence ir mazāk populāra – lielākajai daļai namiem garāža ir atsevišķi stāvoša (nepiekļaujas mājai). Ja vārti, kas nav aprīkoti ar automātiku, atvieglojot ikvakara iebraukšanu, tad arī biežāk auto uz nakti parkosiet nevis drošā, sausā, varbūt apsildītā garāžā, bet pie mājas, tūliņ aiz savas teritorijas vārtiem.