Drošība pirmajā vietā

 

Ja ģimene neizmanto garāžas vārtus kā ieeju mājoklī, to var mēģināt zaglis, tāpēc nevajadzētu aizmirst, ka konstrukcijai jābūt izturīgai un biezai. SIA “BALKANCOM”
garāžu vārtiem ir divas metāla plāksnes. 

Šīm plāksnēm ir maksimālais biezums visā durvju plaknē – 40 mm, kas ir retums garāžu vārtu tirgū. Vairāki ražotāji “ieekonomē”, paneļu biezumu samazinot vārtu vidusdaļā, un maksimālo biezumu (bieži vien 38mm vai mazāk) saglabā tik cik augšējā un apakšējā daļā. Visi SIA “BALKANCOM” vārti tiek pildīti ar siltumizolējošu pildījumu, kas sniedz siltumu, stabilitāti un izturību konstrukcijai.

Garāžu un vārtus izmanto ne tikai auto vadītājs un motocikla īpašnieks, bet arī pārējie ģimenes locekļi. Spēlējoties bērni bieži vien iekļūst gan garāžā, gan zem atvērtiem vārtiem, tāpēc jārūpējas par to, lai izvēlētie vārti ir ne vien izturīgi, bet arī droši un uzticami visās situācijās. SIA “BALKANCOM” vārtu pacelšanas mehānismā izmanto vairāku atsperu sistēmu – gadījumā, ja galvenā celšanas atspere plīst, vārtus vietā noturēs pārējās atsperes, noturot vārtus drošībā līdz brīdim, kad serviss ieradīsies nomainīt lauzto atsperi. Vārtus iespējams aprīkot arī ar automātiku un papildaprīkojumu, kas “vēros” un apstādinās vārtu kustību brīdī, kad bērns, dzīvnieks vai priekšmets negaidīti pakļūst zem kustīgiem vārtiem.