Garāžas vārti ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu aizsardzību un drošību jūsu automašīnai un citiem lieliem priekšmetiem, kas tiek glabāti garāžā. Bet izvēloties garāžu vārtus, ir daudz faktoru, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka jūs izvēlaties piemērotus vārtus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties garāžu vārtus.

 1. Vārtu izmērs un garums Pirms izvēlaties garāžu vārtus, jums ir jāpārbauda jūsu garāžas izmēri, lai pārliecinātos, ka vārti ir pareizajā izmērā. Garāžu vārtiem jābūt pietiekami lieliem, lai nodrošinātu, ka jūsu automašīna un citi lielie priekšmeti var viegli ievadīties un izvadīties no garāžas.
 2. Materiāls Garāžu vārti var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla, alumīnija un citiem materiāliem. Katram materiālam ir savas priekšrocības un trūkumi, un jums ir jāizvēlas materiāls, kas atbilst jūsu vajadzībām un garāžas dizainam. Piemēram, metāla vārti ir izturīgi un viegli uzturami, bet koka vārti var būt pievilcīgāki un piešķirt garāžai siltu un mājīgu izskatu.
 3. Dizains un stils Garāžu vārtiem ir daudz dažādu dizainu un stilu, piemēram, garāžu sekciju vārti, garāžu rullējošie vārti un citas kategorijas. Katrs stils un dizains var radīt citu garāžas izskatu un atmosfēru, un jums jāizvēlas stils, kas atbilst jūsu garāžas izmēriem un dizainam.
 4. Drošība Garāžu vārtiem ir būtisks elements, lai nodrošinātu drošību jūsu automašīnai un citiem lieliem priekšmetiem. Lai nodrošinātu drošību, jums ir jāizvēlas garāžu vārti, kas ir izturīgi un noturīgi, un kuriem ir drošības sistēmas, piemēram, slēdzenēm un citi drošības elementi, lai novērstu nelikumīgu iekļūšanu garāžā. Turklāt vārtiem var būt papildu drošības elementi, piemēram, drošības slēdzenes, ciparu kodi, biometriskā identifikācija un citi.
 1. Uzturēšanas un remonta izmaksas Pirms izvēlaties garāžu vārtus, jums jāpārbauda, cik bieži vārti būs jāuztur un jāremontē. Daži materiāli un stili var prasīt biežāku uzturēšanu un remontu, kas var palielināt jūsu izmaksas. Tādēļ ir svarīgi ņemt vērā uzturēšanas un remonta izmaksas, lai izvēlētos garāžu vārtus, kas ir pieejami un uzturēšanai viegli.
 2. Automatizācija Automātiski garāžu vārti ir populāra izvēle, jo tie ļauj jums viegli ieejā un izejā no garāžas, neizkāpjot no automašīnas. Automātiski vārti var būt uzstādīti ar tādām funkcijām kā tālvadības pults, sensori, lai automātiski atvērtu vārtus, ja tuvojaties, un citiem papildu drošības elementiem, lai novērstu nevēlamu iekļūšanu.
 3. Ražotāja uzticamība Izvēloties garāžu vārtus, jums jāņem vērā arī ražotāja uzticamība un reputācija. Izvēloties vārtus no uzticama un reputabla ražotāja, jūs varat būt drošs, ka vārti būs izturīgi un uzticami.

Kopumā, izvēloties garāžu vārtus, ir svarīgi ņemt vērā daudz faktoru, lai nodrošinātu, ka jūs izvēlaties piemērotus vārtus, kas atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums ir grūtības izvēlēties garāžu vārtus, varat sazināties ar profesionālu uzņēmumu, kas var palīdzēt jums izvēlēties piemērotus vārtus un uzstādīt tos jūsu garāžā. Turklāt, jums vajadzētu regulāri uzturēt un pārbaudīt vārtus, lai nodrošinātu, ka tie darbojas kā plānots.

SIA “BalkanCom” ir uzkrāta ilggadīga pieredze un daudz veiksmīgi realizeti projekti

 • Paceļamie, bīdāmie, veramie Garāžu Vārti. Ruļļu vārti
 • Žogi, sētas žogi, koka žogi, metāla žogi.
 • Barjeras un teritoriju vārti  un ātrgaitas vārti. Vārtu automātika un vadības sistēmas
 • Alumīnija atvāžamie tiltiņi. Izlīdzinošās platformas
 • Žalūzijas, aizsargžalūzijas

Katra situācija ir individuāla. Tieši tādēļ mūsu uzņemuma vadošie specialisti labprat kunsultēs un ieteiks vislabāko risinājumu tieši Jūsu situacijā

Kontakttālruņi:
Rīga
tālr/fakss.: (+371) 6713 7970
mob.: (+371) 2911 7424
Jelgava
mob.: (+371) 2834 0005
mob.: (+371) 2619 9007
balkancom@inbox.lv