Garāžu vārti
no 599 eur

Konsultācija, projektu vadība
Ražošana un komplektācija
Montāža un serviss 24/7

Garāžu vārti
no 599 eur

Pārstāvam ražotājus

ALUTECH un KONSPORT pārstāvis Latvijā
NICE automātikas izplatītaji Latvijā
render3A-1024x576

NOŽOGOJUMI AR LĀZERA GRIEŠANU

Augsta izturība pret koroziju Ultra-moderns dizains Sajūtama asimetrija caurumiem Dažādas krāsas Plaša papildu aprīkojuma izvēle -Caurumi ir izgatavoti ar  precīzu lāzeru -Antikorozijas garantija 5 gadi –Esi citādāks – atšķiries!

Garāžu vārti, Žogi, Ražošana uzstādīšna un serviss

Kvalitatīvi Vārti un Garāžu Vārti Žogi Stabi Automātikas no SIA BalkanCom

SIA BalkanCom ir vadošais vārtu un garāžu vārtu piegādātājs Latvijā. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar augstas kvalitātes vārtiem, kas atbilst visām jūsu prasībām un vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami vārti jūsu mājai vai garāžai, SIA BalkanCom ir labākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties SIA BalkanCom?

 • Kvalitāte un izturība: Mūsu vārti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, nodrošinot ilgstošu izturību un uzticamību. Katrs produkts tiek ražots, ņemot vērā visstingrākās kvalitātes kontroles prasības, lai garantētu, ka jūsu vārti kalpos daudzus gadus.
 • Plašs sortiments: SIA BalkanCom piedāvā dažādu dizainu, stilu un materiālu vārtus, lai jūs varētu atrast tieši to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un gaumei. Mūsu sortimentā ir gan moderni, gan klasiskie risinājumi, kas papildinās jebkura īpašuma ārējo izskatu.
 • Pielāgošanas iespējas: Mēs piedāvājam iespēju pielāgot vārtus jūsu specifiskajām vajadzībām. Izvēlieties izmērus, krāsas, materiālus un citas detaļas, lai jūsu vārti būtu ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski pievilcīgi.
 • Profesionāla uzstādīšana: SIA BalkanCom komanda piedāvā profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, nodrošinot, ka jūsu vārti tiks uzstādīti ātri un efektīvi. Mēs strādājam ar augstākajiem standartiem, lai garantētu jūsu apmierinātību.
 • Lielisks klientu serviss: Mūsu klientu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt. Sazinieties ar mums jebkurā laikā, lai saņemtu konsultācijas vai atbildes uz jebkādiem jautājumiem par mūsu produktiem un pakalpojumiem.
 • Garāžu Vārti – Drošība un Komforts Jūsu Mājām
 • Garāžu vārti ir būtisks elements jūsu mājas drošībai un ērtībai. SIA BalkanCom piedāvā plašu garāžu vārtu klāstu, kas ir gan droši, gan viegli lietojami.
 • Automātiskie Garāžu Vārti: Mūsu automātiskie garāžu vārti ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, kas ļauj tos atvērt un aizvērt ar vienu pogas spiedienu. Tie ir ne tikai ērti, bet arī palielina jūsu mājas drošību.
 • Siltinātie Garāžu Vārti: Lai jūsu garāža būtu silta un energoefektīva, mēs piedāvājam siltinātos garāžu vārtus. Tie ir lielisks risinājums, ja vēlaties samazināt enerģijas patēriņu un uzturēt patīkamu temperatūru garāžā.
 • Stila Daudzveidība: Neatkarīgi no jūsu mājas arhitektūras stila, SIA BalkanCom piedāvā garāžu vārtus, kas papildinās jūsu īpašuma izskatu. Mēs piedāvājam dažādus dizainus un apdares variantus, lai jūs varētu atrast vispiemērotāko risinājumu.

Sazinieties ar Mums

Ja jūs meklējat augstas kvalitātes vārtus vai garāžu vārtus, sazinieties ar SIA BalkanCom. Mēs esam gatavi palīdzēt jums atrast vislabāko risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Apskatiet mūsu plašo piedāvājumu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums pa telefonu vai e-pastu. Mūsu draudzīgā un profesionālā komanda būs priecīga palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli.

SIA BalkanCom – Jūsu uzticamais partneris vārtu un garāžu vārtu izvēlē.

Mūsu Adrese un Kontakti:

 • Telefons: +371 2911 7424
 • E-pasts: balkancom@inbox.lv
 • Mājaslapa: www.ivarti.lv

Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai uzzinātu par jaunākajiem
piedāvājumiem un jaunumiem!

Vārti teritoriju
bīdāmie

Privātmāju garāžas
vārti

Nožogojumi ar
lāzera griešanu

Štaketa žogi "Aluzinc"

Vārti teritoriju veramie

Industriālie
vārti

Metāla kalti
žogi

Vārti Žogi nozarē jau
0
Uzražoti uzstādīti vārti
0 +
Designers
0 +


Industriālo un privātmāju projektu vadība

Projekta saskaņošana un piedāvajuma izstrāde

Katra situācija ir individuāla. Aprakstiet savu vārtu, žogu projektu, vēlmes un mērķus. Un mēs sagatavosim individuālu Tieši jums piemerotu piedāvajumu.

Vēlos individuālu piedāvājumu

Vārti Garāžu Vārti NICE automātika
Nr 1 vārtu sistēma Latvijā

Ja Jums ir nepieciešami augstākās kvalitātes un inovatīvāko tehnoloģiju garāžu vārti, industriālie vārti vai žogi ar ilgmūžības garantiju, aicinām Jūs vērsties mūsu uzņēmumā. Mēs sniedzam konsultācijas, lai piedāvātu tieši tādus garāžu vārtus, industriālos vārtus vai žogu, kas atbilst Jūsu vajadzībām un funkcionalitātei. Garāžu vārti, industriālie vārti, kā arī žogi tiek piegādāti, kā arī mēs nodrošinām tiem garantiju.

Mūsu klāstā plašā izvēlē tiek piedāvāti Eiropas ražotāju garāžu vārti un industriālie vārti, žogi, kā arī visdažādākā veida automātika.

Esam zīmola ALUTECH oficiālais pārstāvis Latvijas tirgū. Šī ražotāja klāstā ir visdažādākā veida garāžu vārti un industriālie vārti.

Tie ir pieprasīti Eiropas tirgū, pateicoties savai funkcionalitātei, pārdomātajiem risinājumiem un pieejamajai cenai.

 ALUTECH garāžu vārti un industriālie vārti ir aprīkoti ar inovatīvām pretuzlaušanas sistēmām un mūsdienīgu automātiku.

Piedāvājam arī zīmola Aluzinc štaketa žogus. Tie tiek ražoti no dažāda veida metāla alumīnija, cinka, silīcija sakausējuma. No augstākās kvalitātes metāla izstrādātie žogi ir izturīgi pret skrāpējumiem un ugunsizturīgi. Šie žogi ir ar noturīgu krāsojumu, kā arī būtiska priekšrocība – žogi ir viegli montējami.

Garāžu vārtus, industriālos vārtus, kā arī žogus piedāvājam aprīkot ar inovatīvu zīmola NICE automātiku.

Tas nodrošinās to, ka Jūsu izvēlētie garāžu vārti, industriālie vārti vai žogi būs droši pret uzlaušanu, funkcionāli un ilgmūžīgi. 

Vārti un vārtiņi, kas jāņem vērā

Vārtu platība, kuru izvēlaties, ietekmē vārtu tipa izvēli. Vārti tiek klasificēti kā bīdāmi, verami un salokāmi. Vienlaikus ar platības izvēli jāņem vērā arī tas, kur vārtiem ir jāatveras.

Bīdāmie vārti kustas iekšpagalmā, un to konstrukcijas garumu var aprēķināt, reizinot vārtu garumu ar 1.5. Šāds izmērs noteiks maksimālo attālumu, kas jāatstāj brīvs pie žoga. Tomēr, pieņemot īsāku konstrukciju, jāņem vērā vārtu stabilitāte un izturība.

Veramie vārti prasa telpu pagalmā, tādēļ jums būs jāatsakās no apgādēm vienā vārtu pusē. Lai gan bīdāmie vārti ir praktiskāki, veramo vārtu uzstādīšana ir dārgāka un var aizņemt vietas pagalmā. Turklāt, veramos vārtus var atvērt tikai tad, ja iela ir pietiekami plata, lai vārti varētu atvērties uz āru, un drošība jāsaglabā.

Salokāmie vārti ir optimāls risinājums, jo tie nav ierobežoti ar garu vērtnes izmēru. Tādējādi tos var novietot dažādās vietās, lai tuvāk izvietotu automašīnu izbrauktuvei, nenodaroties ar teritorijas zaudēšanu. Šie vārti ir visdārgākie, taču ļoti efektīvi un iespaidīgi.

Kad plānojat vārtu novietojumu, vārtiņu platību nevajadzētu pārāk daudz apsverēt, jo parasti tiek izmantoti 1.0 m platumā. Tomēr, ja tie nav galvenie vārti, piemēram, paredzēti dārza tehnikas izvešanai, nevajadzētu veidot vārtiņus, kas platāki par 1.2 m, jo tie var būt neērti ikdienas lietošanai. Ja izvēlaties veramos vārtiņus, tos var novietot jebkurā pusē. Tomēr, ja nav pietiekami daudz vietas, jums būs jāizvēlas asimetriskas vērtnes vai jāizmanto automātiskās funkcijas, lai ierobežotu vārtu atvēršanas amplitūdu.

Bīdāmie vārti var būt tikai blakus vienā pusē, tādēļ, ja plānojat vārtiņus otrā pusē, tas var radīt problēmas ar vārtu piesvērumu. Turklāt, ja plānojat uzstādīt vārtiņus, bet nav pietiekami daudz vietas, iespējams, labāk ir nepievienot tiem fiziskas vērtnes un izmantot automātiskās funkcijas.

Visbeidzot, neatkarīgi no izvēlētā vārtu tipa un platumu, vienmēr ir iespējams uzstādīt papildu ieejas kontroles ierīces, piemēram, koda vai pirkstu nospieduma slēdzeni, lai palielinātu drošību. Turklāt, ja plānojat uzstādīt domofonu, neaizmirstiet sagatavot vārtus, lai tiem būtu elektromagnētiskā slēdzene.

Garāžu vārti ALUTECH
KOMPLEKTA CENA – 890 EUR + PVN

Platums 3000mm
augstums 3000mm
Krāsu izvēle no ražotāja kataloga
Mehānismi un automātika uz vietas
Vārti garāžu paceļamie

Garāžu vārti
ALUTECH 
KOMPLEKTA CENA – 720 EUR + PVN

Platums 3000mm
augstums 2250mm
Krāsu izvēle no ražotāja kataloga
Mehānismi un automātika uz vietas
Paceļamie vārti ar durvīm

Garāžu vārti
ALUTECH 
KOMPLEKTA CENA – 1100 EUR + PVN

Platums 3000mm
augstums 3250mm
Krāsu izvēle no ražotāja kataloga
Mehānismi un automātika uz vietas
Garāžu vārti ar logiem

Paceļamie vārti ar durvīm
ALUTECH 
KOMPLEKTA CENA – 1450 EUR + PVN

Platums 3000mm
augstums 3000mm
Krāsu izvēle no ražotāja kataloga
Mehānismi un automātika uz vietas

Vārti – Vārtu veikals
Teritoriju vārti, bīdamie vārti un veramie vārti

Bīdamie vārti

Bīdāmie vārti
CENA no 545,50 EUR + PVN

Materiāls:
Aluzinc žoga dēļi

Pārklājums: Aluzinc + RAL

+ Automātika

Bīdāmie vārti ar durvīm
KOMPLEKTA CENA
no 699,99 EUR + PVN

Materiāls:
paneļi
Pārklājums:
Aluzinc + RAL
+
veramas durvis

+ Automātika

Veramie vārti Aluzinc
KOMPLEKTA CENA
no 450 EUR + PVN

Materiāls:
Aluzinc paneļi

Pārklājums:
RAL
+
+ Automātika

Veramie vārti un vārtiņi

KOMPLEKTA CENA
no 350 EUR + PVN

Materiāls:
pēc pasūtījuma

Pārklājums: + RAL 

BEZ AUTOMĀTIKAS

Žogi žogu paneļu veikals

Žogi alutech

Žogi Aluzinc

PANEĻA CENA
no 250 EUR + PVN

Materiāls:
Aluzinc žoga dēļi

Pārklājums:
Aluzinc + RAL

Panelis 2825 x 1400

KOKA ŽOGI
CENA
no 99.00 EUR + PVN

Materiāls:
Nekrāsoti koka dēļi

Koka žogu panelis

no 135 EUR + PVN

Materiāls:
Nekrāsoti koka dēļi

Štaketa žogu panelis

no 175 EUR + PVN

Materiāls:
Aluzinc deliši
Pārklājums:Aluzinc + RAL