Vārti – Garāžu Vārti Veramie

 Ja vajadzīgi vārti, kas praktiski kalpos garāžai, noliktavai, automazgātavai, lidostai, ražošanas telpām u.c., racionālākā izvēle ir vārti,  kas verami uz iekšu un āru jeb tā dēvētie veramie vārti. 

Vārti ir piemēroti šādām teritorijām galvenokārt tāpēc, ka ir izturīgi arī tad, ja tiem ir salīdzinoši nesaudzīga ekspluatācija, kā tas bieži notiek, ja vārti tiek uzstādīti,  piemēram, ražošanas teritorijā.  

 Turklāt  šāda veida  vārti  bieži ir pieejami par salīdzinoši labu cenu, pateicoties tam, ka vārti (veramie) ir viegli montējami. Arī ekspluatācijā šie  vārti ir salīdzinoši lēti, jo ir viegli remontējami, kā arī tiem nav nepieciešama sarežģīta apkope. 

Mūsu uzņēmuma piedāvātie veramie vārti nodrošina augstu siltumizolāciju, jo ir aprīkoti ar speciālām durvīm un EPDM blīvēm, kas aiztur salu, kā arī tie ir ļoti ūdensnecaurlaidīgi. 

Mūsu uzņēmumā  izvēlei tiek piedāvāti vārti ar daudzveidīgu virsmas materiālu, kā arī, pasūtot vārtus, varēsiet izvēlēties tiem vēlamo krāsu no Rautaruukki krāsu kataloga.Vārti – Garāžu Vārti

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa