Vārti - garāžu vārti

Bīdāmie teritoriju vārti

žogi ar lāzera griešanu

Privātmāju garāžas vārti

Štaketa žogi "Aluzinc"

Vārti teritoriju veramie

INDUSTRIĀLIE VĀRTI

Metāla žogi

Garāžu vārti

Ražojam montējam nodrošinām servisu 24/7

Garāžu vārtu ražošana pieredze uzkrāta vairāku gadu garumā.
Sekciju vārti izceļas ar augstākās kvalitātes materiālu un nodrošina augstas pakāpes drošību un ērtus apstākļus to apkalpē.

Šie vārti atverami vertikāli, neaizņemot papildus laukumu.
Sendviča tipa vārtu konstrukcija (tērauds-putu poliuretāns-tērauds).
Paneļa biezums 42 mm. Krāsu var izvēlēties (pēc RAL-kartes). Virsmas struktūra – koka imitācija. Ir aizsardzība pret pirkstu piespiešanu.
Garantija – 2 gadi, antikorozijas garantija – 10 gadi.
Tiek izgatavoti individuāli, pēc izmēriem. Ir piemēroti gan apkārtējai videi, gan īpašnieka gaumei.

Kontakttālruņi:
Rīga
tālr/fakss: (+371) 6713 7970
mob.: (+371) 2911 7424
Jelgava
mob.: (+371) 2834 0005
mob.: (+371) 2619 9007
balkancom@inbox.lv

Garāžu vārti

Galvenie faktori, kas jāņem vērā izvēloties garāžu vārtus

Garāžas vārti ir būtisks elements jebkurā mājā vai uzņēmuma ēkā, nodrošinot ne tikai drošību, bet arī ērtu piekļuvi un izmantošanu. Kad pienāk laiks izvēlēties jaunus garāžas vārtus vai nomainīt esošos, ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus, lai nodrošinātu optimālu izvēli. Šeit ir svarīgākie faktori, kas jāņem vērā:

  • Vārtu tips un konstrukcija: Pirmkārt, jums ir jāizvēlas piemērots vārtu tips, ņemot vērā pieejamo vietu garāžai un jūsu vajadzības. Piemēram, bīdāmie vārti ir piemēroti mazajām garāžām, kur nav daudz vietas priekšā, bet veramie vārti var būt labāka izvēle, ja jums ir plaša priekšā pagalma platība. Turklāt, jāņem vērā arī vārtu konstrukcija un materiāls, kas ietekmēs gan estētiku, gan izturību.

  • Drošības funkcijas: Garāžas vārtiem ir jābūt drošiem, nodrošinot aizsardzību pret nevēlamu piekļuvi un laupīšanu. Izvēlieties vārtus ar drošības funkcijām, piemēram, automātisko bloķēšanu vai kodu atvēršanas sistēmu, lai palielinātu drošību.

  • Izolācija un energoefektivitāte: Ja garāža tiek izmantota arī kā darbnīca vai mājīgs telpas, ir svarīgi izvēlēties vārtus ar labu izolāciju, kas palīdzēs saglabāt temperatūru un samazināt enerģijas izmaksas.

  • Izmēri un automātika: Pārliecinieties, ka izmēri atbilst jūsu garāžas atvērumam un ka vārti ir piemēroti jūsu automašīnas vai citu transportlīdzekļu izmēriem. Automātiskā atvēršanas sistēma varētu būt ērts papildinājums, padarot garāžas lietošanu vēl ērtāku.

  • Estētika un saskaņa ar mājas dizainu: Garāžas vārtiem ir jābūt gan funkcionaliem, gan vizuāli pievilcīgiem, tāpēc izvēlieties dizainu, kas labi saskanēs ar jūsu mājas arhitektūru un stilu.

  • Uzturēšanas un ilgtspējas izmaksas: Pirms izvēlēties garāžas vārtus, ņemiet vērā to ilgtspējas izmaksas un nepieciešamo uzturēšanu. Piemēram, metāla vārti var būt izturīgi, bet prasa regulāru krāsošanu vai apkopi, savukārt plastmasas vārti var būt mazāk uzturēšanas prasīgi, bet var būt mazāk izturīgi pret laika apstākļiem.

Ņemot vērā šos faktorus, jūs varēsit veikt informētu izvēli un atrast piemērotus garāžas vārtus, kas nodrošinās gan drošību, gan ērtu izmantošanu, gan arī estētisku pievilcību jūsu mājai vai uzņēmumam.