Vārti – Nestandarta Ailai vispiemērotākie Vārti

Vārti – sekciju jeb tā dēvētie sendvidčtipa vārti ir ideāli piemērots risinājums tad, ja Jūsu būvei ir nestandarta vārtu aila. 

Šāda tipa vārtus var iestrādāt jebkura veida garāžu vārtu ailā –  gan arkas, gan taisnstūra formas ailā, kā arī ailā ar slīpinājumiem u.c.  Izvēloties šāda tipa vārtus, varat būt drošs, ka nākotnē tos varēsiet salīdzinoši vienkārši uzlabot un modernizēt. Turklāt sekciju vārti tiek atvērti vertikāli, tādēļ tie neaizņem papildus vietu. Mūsu uzņēmuma piedāvātie sekciju vārti tiek ražoti no īpašas konstrukcijas,  izmantojot šādu materiālu kombināciju : tērauds  – putu poliuretāns – tērauds. Pateicoties īpašai konstrukcijai, šie vārti ir ļoti droši, kā arī tiem var viegli veikt apkopi. 

Mūsu ražotajiem vārtiem paneļa biezums ir 42 mm. Pasūtot vārtus, var izvēlēties nepieciešamo izmēru un vēlamo krāsu ( (pēc RAL krāsu kataloga), kā arī vārtiem ir īpaši eleganta virsmas struktūra – koka imitācija.  Mūsu piedāvātajiem sekciju vārtiem tiek dota divu gadu garantija, kā arī 10 gadi antikorozijas garantija. 

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa