Vārti - garāžu vārti

Bīdāmie teritoriju vārti

žogi ar lāzera griešanu

PRIVĀTMĀJU GARĀŽAS VĀRTI

štaketa žogi "Aluzinc"

VĀRTI TERITORIJU VERAMIE

INDUSTRIĀLIE VĀRTI

metāla žogi

VĀRTI – SENDVIČA TIPA VĀRTI

Ražojam montējam nodrošinām servisu 24/7

Vārti, kas ražoti no sendvidžtipa sekcijām, un  ir pazīstami arī kā sekciju vārti lieliski derēs gan garāžai, gan saimniecības ēkai. Viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka šie vārti der jebkāda veida vārtu ailai, arī nestandarta. Piemēram, sekciju vārti var tikt iestrādāti taisnstūra formas ailā, ailā ar slīpinājumiem, arkas veida vārtu ailā u.c.   Šī tipa vārtiem pa perimetru un paneļu savienojamu vietās parasti tiek iestrādātas gumijas blīves, tādēļ tiem ir laba siltumizolācija, sekciju  vārti lieliski kalpo Latvijas klimatiskajos apstākļos.

Mūsu ražoto vārtu konstrukcija : tērauds – putu poliuretāns -tērauds padara tos īpaši drošus, kā arī šiem vārtiem viegli veikt apkopi.

Izvēloties mūsu piedāvātos sekciju vārtus, varat būt drošs, ka tie  kalpos ļoti ilgi, jo vārtiem ir 2 gadu garantija, kā arī 10 gadu antikorozijas garantija. Pasūtot vārtus mūsu uzņēmumā, varēsiet  izvēlēties nepieciešamo izmēru un vēlamo krāsu (pēc RAL krāsu kataloga), kā arī mūsu piedāvātajiem sekciju vārtiem ir īpaši eleganta – koka imitācijas virsmas struktūra. 

Konsultācijas +371 6713 7970